Strona główna Aktualności SaldeoSMART na Targach IT Future Expo 2016
SaldeoSMART na Targach IT Future Expo 2016
0

SaldeoSMART na Targach IT Future Expo 2016

85
0

Wśród wystawców na największych targach informatyczno-technologicznych w Polsce, IT Future Expo 2016, nie mogło zabraknąć SaldeoSMART. Spotkanie z liderami rynku IT, networking oraz konkurs Liderzy IT to główne punkty wydarzenia, które po raz IV zgromadziło na Stadionie Narodowym w Warszawie kilkadziesiąt firm, które wyznaczają trendy w nowych technologiach.

Udział w Targach IT Future Expo 2016

SaldeoSMART na Tragach IT Future Expo było obecne już po raz 3, tym razem podczas targów miała miejsce oficjalna premiera nowego logo aplikacji. – Spotkanie w tym miejscu jest doskonałą okazją do pokazania nowości. Rok temu właśnie na tych targach po raz pierwszy pokazywaliśmy Pakiet Obieg Dokumentów, teraz wybraliśmy je na premierę naszego nowego logotypu – wyjaśnia Krzysztof Wojtas, prezes BrainSHARE IT, producenta aplikacji SaldeoSMART. – W tym roku na stoisku SaldeoSMART przygotowana była dodatkowa atrakcja. Razem z firmami Datev.pl oraz Marketplanet zorganizowaliśmy konkurs dla zwiedzających targi. Każdy kto odwiedził stoiska naszych firm mógł otrzymać zestaw wyjątkowych gadżetów oraz wziąć udział w losowaniu nagród – dodaje.

SaldeoSMART – ewolucja w księgowości

Hasło aplikacji, które w pełni oddaje jej przesłanie. SaldeoSMART to program, który nie tylko dostarcza innowacyjnej technologii wspierającej pracę księgowych, ale także wspiera organizację pracy tak, aby maksymalnie wykorzystać możliwości całego zespołu pracowników wszystkich działów przedsiębiorstwa. Dlatego też SaldeoSMART nie mogło zabraknąć podczas wydarzenia, które w prestiżowym miejscu, jakim jest Centrum Konferencyjne na Stadionie PGE Narodowym, zbiera firmy wyznaczające trendy w nowych technologiach.

ZOSTAW KOMETARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego Biuletynu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BrainSHARE IT sp. z o.o. oraz partnerów handlowych BrainSHARE swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi zgłoszenia

Email marketing powered by FreshMail