Strona główna Aktualności SaldeoSMART na konferencji EOIF GigaCon Summit
SaldeoSMART na konferencji EOIF GigaCon Summit
0

SaldeoSMART na konferencji EOIF GigaCon Summit

89
0

W ostatnim tygodniu lipca SaldeoSMART będzie obecne na organizowanej w Warszawie konferencji EOIF GigaCon Summit. 27 i 28 lipca na Stadionie Narodowym spotkają się czołowi dostawcy systemów do obiegu dokumentów, w tym także SaldeoSMART.

Obieg Dokumentów SaldeoSMART

Pakiet SaldeoSMART Obieg Dokumentów to rozwiązanie przeznaczone dla firm oraz biur rachunkowych, które chcą uporządkować i usprawnić pracę z dokumentami. Wprowadzanie dokumentów w obieg odbywa się w nim automatycznie, dzięki zastosowaniu technologii OCR (Optical Character Recognition). To odczuwalne uproszczenie i przyspieszenie pracy już na samym początku zastosowania obiegu dokumentów w firmie. Wbrew pozorom to właśnie konieczność ręcznego wprowadzania wielu informacji stanowi dla wielu firm i ich pracowników barierę we wdrożeniu obiegu dokumentów. SaldeoSMART pokazuje, że firmowy workflow może być prosty, funkcjonalny i przyjemny. To system do kompleksowego zarządzania dokumentami w firmie. Jest przeznaczony nie tylko dla faktur – pozwala zdefiniować także własne typy dokumentów (umowy, pisma, zamówienia, dokumenty finansowe itp.).

Wymiana doświadczeń i nadążanie za trendami

„Udział w konferencji to najlepszy sposób na wymianę doświadczeń i spotkanie z firmami wdrażającymi obieg dokumentów. W prezentacji SaldeoSMART, która odbędzie się w drugim dniu wydarzenia powiemy o tym, jak w elektronicznym obiegu dokumentów wyeliminować ręczne wprowadzanie danych” – mówi Edyta Wojtas, Analityk biznesowy i specjalistka z zakresu optymalizacji i automatyzacji pracy w BrainSHARE IT Sp. z o.o., firmie będącej producentem oprogramowania SaldeoSMART. SaldeoSMART to system, który przedstawia całkowicie nowe podejście do elektronicznego obiegu dokumentów, który może być prosty we wdrożeniu i funkcjonalny w codziennej pracy. „Wykorzystując inteligentny system OCR automatyzuje proces wprowadzania dokumentu i kierowania go we właściwy obieg, a ponad 30 integracji z programami księgowymi eliminuje konieczność powielania ręcznej pracy w wielu systemach” – podsumowuje.

Prezentacja SaldeoSMART na EOIF GigaCon Summit odbędzie się 28 lipca 2016r. o godz. 12:20. Serdecznie zapraszamy do udziału.

ZOSTAW KOMETARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego Biuletynu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BrainSHARE IT sp. z o.o. oraz partnerów handlowych BrainSHARE swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi zgłoszenia

Email marketing powered by FreshMail