Strona główna Aktualności SaldeoSMART jednym z wystawców ELO ECM Kongres
SaldeoSMART jednym z wystawców ELO ECM Kongres
0

SaldeoSMART jednym z wystawców ELO ECM Kongres

85
0

Już 5 października podczas kolejnej edycji ELO ECM Kongres spotkają się w Warszawie firmy zainteresowane rozwiązaniami elektronicznego obiegu dokumentów. SaldeoSMART będzie jednym z wystawców w trakcie tego wydarzenia, a także sponsorem nagrody przeznaczonej dla uczestników konferencji.

ELO ECM Kongres 2016

Tegoroczna edycja jest już 6. Podobnie jak we wcześniejszych latach, w tym również poruszane będą zagadnienia związane z zarządzaniem dokumentami, archiwizowaniem oraz ich elektronicznym obiegiem. Spotkanie odbywa się pod hasłem Visionary Business Solutions, które doskonale oddaje jego ideę. Wśród innowacyjnych rozwiązań dla biznesu nie mogło zabraknąć SaldeoSMART, a każdy z uczestników będzie miał szansę wylosować półroczny dostęp do Pakietu Odczytywanie Dokumentów SaldeoSMART.

Praktyczne zastosowanie elektronicznego obiegu dokumentów

Program konferencji przewiduje ciekawe prezentacje o przykładowych wdrożeniach elektronicznego obiegu dokumentów. Jedna z nich jest prowadzona przez Partnera SaldeoSMART – firmę Marketplanet. Prelekcja „Integracja biznesowa i technologiczna z wykorzystaniem ELO ECM Suite na przykładzie GLOBAL COSMED GROUP” odbędzie się tuż po wykładzie otwierającym konferencje, który jak co roku poprowadzi Elke Schoenemann z ELO Digital Office.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy, a miejsca można rezerwować na oficjalnej stronie konferencji ELO ECM Kongres 2016 w Warszawie http://kongres.elo-digital.pl.

ZOSTAW KOMETARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego Biuletynu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BrainSHARE IT sp. z o.o. oraz partnerów handlowych BrainSHARE swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi zgłoszenia

Email marketing powered by FreshMail