Strona główna Aktualności Rok 2015 rokiem dynamicznych zmian w SaldeoSMART
Rok 2015 rokiem dynamicznych zmian w SaldeoSMART
0

Rok 2015 rokiem dynamicznych zmian w SaldeoSMART

304
0

Miniony rok był okresem licznych dynamicznych zmian oraz intensywnej pracy dla firmy BrainSHARE IT Sp. z o.o., producenta oprogramowania dla księgowości SaldeoSMART. Wzmocnienie działu wdrożeń i obsługi klienta szło w parze z rozszerzeniem funkcjonalności systemu oraz uruchomieniem nowego modułu Obiegu Dokumentów. Ponad dwukrotnie zwiększyła się także Sieć Partnerska SaldeoSMART, co było odpowiedzią na rosnące zainteresowanie księgowych system do odczytywania dokumentów.

Kadry zespołu SaldeoSMART się wzmacniają

Rozwój aplikacji SaldeoSMART, nowe funkcjonalności oraz rosnące zainteresowanie odczytywaniem dokumentów wśród księgowych sprawiły, że w BrainSHARE IT nastąpiły zmiany personalnie. Firma wydzieliła Dział Wdrożeń SaldeoSMART, który nadzoruje wdrożenia aplikacji u nowych klientów oraz odpowiada za rozwój integracji z programami księgowymi. Wzmocnił się także Dział Obsługi Klienta. Łącznie kadry firmy zwiększyły się o pięć osób, co pozwoliło przyspieszyć rozwój aplikacji SaldeoSMART o nowe funkcje i podnieść jakość obsługi klientów.

Obieg Dokumentów nowym modułem SaldeoSMART

Stały rozwój aplikacji SaldeoSMART jest standardem, który BrainSHARE IT utrzymuje od samego początku swojej działalności w branży księgowej. To nie tylko dostosowywanie aplikacji do zmieniających się przepisów, ale przede wszystkim nadążanie za rosnącymi potrzebami użytkowników systemu i wyznaczanie trendów w nowoczesnym oprogramowaniu dla księgowości. Najważniejszą zmianą w 2015 roku było uruchomienie nowego modułu – Obiegu Dokumentów SaldeoSMART, który pozwala na stworzenie ścieżek obiegu dokumentów w biurze i firmie, precyzyjnie dostosowanych do potrzeb zarówno księgowych, jak i pracowników w innych działach.

Rozwój Sieci Partnerów SaldeoSMART w całej Polsce

Ważnym aspektem jest także rosnąca liczba Partnerów Handlowych SaldeoSMART, którzy są już obecni w 15 z 16 województw. To efekt coraz większego zainteresowania aplikacją wśród klientów, ale także obecności BrainSHARE IT na licznych wydarzeniach branżowych i edukowaniu otoczenia na temat zastosowania systemu OCR w innowacyjnym oprogramowaniu dla księgowych. Partnerzy Handlowi SaldeoSMART zajmują się wdrożeniami programu dla ponad 20 różnych programów księgowych i systemów ERP, co umożliwia dotarcie do firm o wielu profilach działalności.

ZOSTAW KOMETARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego Biuletynu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BrainSHARE IT sp. z o.o. oraz partnerów handlowych BrainSHARE swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi zgłoszenia

Email marketing powered by FreshMail