Strona główna Baza wiedzy Raport Saldeo – Wykorzystanie zestawień Excel z Saldeo w codziennej pracy
Raport Saldeo – Wykorzystanie zestawień Excel z Saldeo w codziennej pracy

Raport Saldeo – Wykorzystanie zestawień Excel z Saldeo w codziennej pracy

397
0

Z myślą o firmach korzystających z Saldeo przygotowaliśmy bezpłatny raport „Wykorzystanie zestawień Excel z Saldeo w codziennej pracy”. Analiza danych z wykorzystaniem tabel przestawnych tylko brzmi skomplikowanie. W praktyce to proste narzędzie, które warto wykorzystywać, z korzyścią dla podejmowanych decyzji biznesowych.

Kliknij i dowiedz się więcej na temat zastosowania Excela

Bezpłatny raport Saldeo – kilka słów

Skąd pomysł na przygotowanie takiego raportu? Oczywiście od naszych użytkowników. Dostaliśmy kilka informacji, że bardzo przydatne były informacje na temat zestawień Excel, które jakiś czas temu pojawiły się na naszym blogu i że tak naprawdę, tylko zaostrzyły apetyty na więcej. Pojawiło się sporo pytań o bardziej szczegółowe informacji oraz jak jeszcze można wykorzystywać dostępne zestawienia. To zainspirowało nas do zebrania dostępnej wiedzy w raport, który specjalnie dla Państwa opracowaliśmy. Mamy nadzieję, że przedstawione możliwości zaowocują pogłębieniem wiedzy na temat Państwa firmy oraz jej skutecznym wykorzystaniem na korzyść prowadzonej działalności.

Zapraszamy do lektury raportu. Wierzymy, że podane przykłady i możliwości wykorzystania zestawień Excel z SaldeoSMART będą inspiracją do analizy danych firmowych, a także przyczynią się do rozwoju prowadzonej firmy. Zachęcamy do zastosowania w praktyce przykładowych zestawień danych. W ten sposób na pewno dowiedzą się Państwo więcej o swojej firmie i zyskają nowe, przydatne informacje związane z prowadzoną działalnością.

Pobierz raport Saldeo

ZOSTAW KOMETARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego Biuletynu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BrainSHARE IT sp. z o.o. oraz partnerów handlowych BrainSHARE swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi zgłoszenia

Email marketing powered by FreshMail