Strona główna Nowości w programie Dla Biur Rachunkowych Podsumowanie wakacyjnych aktualizacji Saldeo i SaldeoSMART – lipiec – wrzesień 2014
Podsumowanie wakacyjnych aktualizacji Saldeo i SaldeoSMART – lipiec – wrzesień 2014
0

Podsumowanie wakacyjnych aktualizacji Saldeo i SaldeoSMART – lipiec – wrzesień 2014

732
0

Przedstawiamy Państwu zestawienie wakacyjnych aktualizacji z podziałem na obie aplikacje – Saldeo i SaldeoSMART.

Zmiany w Saldeo:

  • rozliczenia z biurem – to funkcja, która była wyjątkowo wyczekiwana przez naszych Użytkowników, prowadzących Biura Księgowe. Umożliwia wprowadzenie w ramach rozliczenia księgowego informacji o należności klienta za obsługę księgową.
  • informacje z nowej sekcji rozliczenia są uwzględniane we wszystkich miejscach aplikacji, gdzie prezentowane są wyniki finansowe firmy i kontrola płatności należnych podatków i ZUS.
  • wysyłka maili także w języku angielskim – wszystkie maile dotyczące faktur wysyłane automatycznie z Saldeo zostały przetłumaczone na język angielski i dostępne są obecnie w dwóch wersjach językowych. Chodzi o wiadomości z informacją o wystawionej fakturze, ponaglenie płatności czy podziękowanie za płatność. Dzięki temu zagraniczni kontrahenci nie będą mieć problemów ze zrozumieniem treści wiadomości pochodzących z Saldeo.

Zmiany w SaldeoSMART:

  • optymalizacja pracy z systemem – dużo pracy poświęciliśmy na zwiększenie wydajności oraz optymalizację pracy z systemem. Wszystko po to, aby praca z SaldeoSMART była jeszcze szybsza i wygodniejsza. Składa się na to wiele zmian widocznych zwłaszcza podczas weryfikacji i kategoryzacji dokumentów w SaldeoSMART.
  • automatyczne integracje – dla zestawu programów księgowych zostały przygotowane mechanizmy automatycznej synchronizacji danych (kontrahentów, kategorii), które usprawniają proces wymiany informacji między SaldeoSMART a programem finansowo-księgowym.

Zmiany dla Użytkowników obu aplikacji:

  • rozwinięcie integracji z programami księgowymi, w tym dodanie odliczenia 50% VAT – dzięki temu praca z aplikacją jest jeszcze pełniejsza. Rozwinięte parametry po stronie Saldeo pozwalają przenosić dokładniej opisane dokumenty, tak aby zminimalizować ilość dodatkowej pracy do wykonania po zaimportowaniu dokumentów.
  • brak limitu na programy księgowe przyłączone do konta – rozwinęliśmy aplikację o możliwość dodawania nieograniczonej liczby programów księgowych, do których eksportowane są dokumenty w ramach jednego konta dostępowego.
    Szczegółowe informacje na temat zmian jak zawsze dostępne są w instrukcjach obsługi.

ZOSTAW KOMETARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego Biuletynu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BrainSHARE IT sp. z o.o. oraz partnerów handlowych BrainSHARE swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi zgłoszenia

Email marketing powered by FreshMail