Strona główna Nowości w programie Dla Firm Nowości w Obiegu dokumentów SaldeoSMART – wrzesień 2015
Nowości w Obiegu dokumentów SaldeoSMART – wrzesień 2015
0

Nowości w Obiegu dokumentów SaldeoSMART – wrzesień 2015

318
0

Dokładamy starań, aby praca z SaldeoSMART była efektywna i skuteczna. Dlatego jedną z nowości w Obiegu Dokumentów jest prezentacja graficzna etapu, na którym znajduje się dokument. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi zmianami w Obiegu Dokumentów SaldeoSMART.

 1. Zbiorcze przenoszenie dokumentów do następnego etapu.
  Z poziomu listy dokumentów (Dokumenty → Lista dokumentów lub Moje dokumenty) można wybrać dokumenty, które zbiorczo zostaną przeniesione do innego etapu. Funkcja dostępna jest pod przyciskiem „Zmień wybrane” nad listą z dokumentami. W ten sposób szybko można przekazać do kolejnego etapu te dokumentu, które nie wymagają szczegółowego sprawdzania.
  Opcja ta będzie możliwa w przypadku, gdy pozostałe ustawienia obiegu nie wymuszą wpisania dodatkowych informacji do przenoszonego dokumentu.
 2. Prezentacja graficzna, na jakim etapie znajduje się dokument.
  Na podstawie analizy wdrożeń Obiegu Dokumentów zobaczyliśmy, że bardzo ważne w codziennej pracy jest sprawdzanie na jakim etapie znajduje się dokument. Dlatego na detalach dokumentu pojawiła się nowa zakładka „Obieg”, której na grafie całego obiegu zaznaczony jest etap danego dokumentu.
 3. Możliwość dodania nowego etapu do istniejącego obiegu.
  Do istniejących obiegów dokumentów istnieje obecnie możliwość dodania nowego etapu z poziomu konta administratora. Wchodząc w opcję Konfiguracja → Obiegi dokumentów → wybrany obieg nad tabelą z etapami pojawił się przycisk +Dodaj.

Mamy nadzieję, że wprowadzone funkcje będą przydatne i pomocne w codziennej pracy z SaldeoSMART.

ZOSTAW KOMETARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego Biuletynu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BrainSHARE IT sp. z o.o. oraz partnerów handlowych BrainSHARE swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi zgłoszenia

Email marketing powered by FreshMail