Email marketing powered by FreshMail

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Chcesz z nami współpracować?
Skontaktuj się z Redakcją Bloga SaldeoSMART, Ty też możesz zostać jednym z naszych Autorów.

Chcesz wykorzystać nasz tekst?
Wszystkie artykuły na Blogu SaldeoSMART są chronione prawem autorskim – wszelkie prawa zastrzeżone. Ich rozpowszechnianie jest możliwe wyłącznie za zgodą Redakcji. W tym celu prosimy o kontakt.

Chcesz, aby Twoje teksty ukazywały się na Blogu SaldeoSMART? Nic trudnego, wystarczy, że skorzystasz z formularza kontaktu dostępnego poniżej.

Dane kontaktowe

Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o.

Redakcja Bloga SaldeoSMART

ul. Conrada 51
31-357 Kraków
NIP: 513 023 18 12

Komentarz(4)

 1. dzień dobry,
  czy przewidujecie Państwo rozszerzenie funkcjonalności aplikacji o weryfikację plików JPK: poprawność struktury, wypełnione pole nip, weryfikacja kontrahenta -gus,vies, czynny podatnik- byłby to hit!!! reprezentuję firmę ,która korzysta z Państwa aplikacji i jest bardzo zadowolona ( AUDIT-SYCOM SP. Z O.O. GDAŃSK)

  1. Dzień Dobry,
   Pani Małgorzato, prosimy o przesłanie zapytania – najlepiej przez funkcję “Zgłoś zapytanie” dostępną po zalogowaniu do programu. BOK przeanalizuje temat i prześle Pani odpowiedź.
   Pozdrawiamy!

  1. Dzień Dobry,
   Pani Alicjo, prosimy o kontakt z BOK SaldeoSMART. Powodów może być kilka, najczęstszym jest zmiana w konfiguracji skanera, jednak bez indywidualnego kontaktu trudno będzie nam pomóc. Pozdrawiamy!

ZOSTAW KOMETARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego Biuletynu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BrainSHARE IT sp. z o.o. oraz partnerów handlowych BrainSHARE swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi zgłoszenia

Email marketing powered by FreshMail