Strona główna Aktualności Konferencja dla księgowych „Trendy w księgowości okiem SaldeoSMART”
Konferencja dla księgowych „Trendy w księgowości okiem SaldeoSMART”
1

Konferencja dla księgowych „Trendy w księgowości okiem SaldeoSMART”

0
1

Zespół SaldeoSMART zaprasza na I edycję Konferencji na temat trendów w księgowości. W programie znajdują się podsumowanie najważniejszych nowości i zmian w programie, plany rozwojowe, warsztaty z wybranych funkcji a także merytoryczne prezentacje skierowane do księgowych. Zaplanowano dwa wydarzenia. Pierwsze odbędzie się w Katowicach 3 października, a drugie w Warszawie – 26 października.

I edycja Konferencji „Trendy w księgowości okiem SaldeoSMART”

Po sukcesie Konferencji dla Sieci Partnerskiej SaldeoSMART, producent oprogramowania – firma BrainSHARE IT zdecydowała się na organizację wydarzeń, które będą przeznaczone dla księgowych, ze szczególnym uwzględnieniem Klientów. W pierwszej edycji zaplanowano dwie konferencje – w Warszawie i na Śląsku. Dobór miejsc nie jest przypadkowy. „Nasza firma ma Klientów w całej Polsce, więc tak wybraliśmy lokalizacje konferencji, aby zarówno Ci z północy, jak i Ci z południa kraju mogli do nas dołączyć” – tłumaczy Barbara Marcisz, specjalistka ds. marketingu w BrainSHARE IT. Myślą przewodnią są trendy w branży księgowej i tak też sformułowano temat tegorocznego wydarzenia.

Konferencyjny rozkład jazdy

Tematyka konferencji będzie różnorodna. Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do księgowych, którzy w swojej codziennej pracy wykorzystują program SaldeoSMART. Jednak udział wziąć mogą wszyscy, którzy pracują w księgowości. „Po Konferencji dla Partnerów wiemy, że bardzo ważne jest zebranie i omówienie nowości w programie. Aktualizacje robimy bardzo często, więc zdarza się, że któraś z nich umyka użytkownikom. Dlatego też główną osią programu będzie podsumowanie ostatnich aktualizacji oraz krótkie warsztaty z wybranych funkcji” – wyjaśnia Krzysztof Wojtas, prezes BrainSHARE IT. W programie przewidziano także czas na merytoryczne prezentacje z obszarów, które są ważne dla księgowych. Szczegółowego programu można się spodziewać na początku września, warto też śledzić stronę www.saldeosmart.pl/konferencja-harmonogram.

Zapisy na Konferencję dla księgowych

Zapisy na Konferencję będą możliwe w pierwszym tygodniu września, jednak już teraz zachęcamy do zarezerwowania czasu. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia są dostępne na stronie www.saldeosmart.pl/konferencja.

Zapisy odbywać się będą przez Formularz Zapisu, dostępny na stronie internetowej www.saldeosmart.pl/konferencja-zapisy.

Udział w Konferencji dla księgowych „Trendy w księgowości okiem SaldeoSMART” jest płatny – 200 zł netto od osoby. Dla Użytkowników programu SaldeoSMART przewidziano cenę specjalną z 50% rabatem, czyli 100 zł netto.

Komentarz(1)

  1. Fajna sprawa, warto odwiedzać tego typu konferencje bo mogą się przydać i dużo można się z nich dowiedzieć.

ZOSTAW KOMETARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego Biuletynu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BrainSHARE IT sp. z o.o. oraz partnerów handlowych BrainSHARE swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi zgłoszenia

Email marketing powered by FreshMail