Strona główna Aktualności Już od marca Saldeo staje się częścią platformy SaldeoSMART
Już od marca Saldeo staje się częścią platformy SaldeoSMART
0

Już od marca Saldeo staje się częścią platformy SaldeoSMART

521
0

Z dniem 1 marca 2016 r. aplikacja Saldeo dla biur rachunkowych została włączona do innowacyjnej platformy SaldeoSMART, rozbudowując ją o pakiet – Komunikacja z Klientem. W ten sposób marka SaldeoSMART połączyła dwa produkty firmy BrainSHARE IT sp. z o.o. – Saldeo i SaldeoSMART.

Saldeo zmienia się w Komunikację z Klientem i zostaje włączone do platformy SaldeoSMART

Po ponad 5 latach obecności na rynku nadszedł czas na zmiany. Włączenie Saldeo do platformy SaldeoSMART nie wpływa na zmianę funkcjonalności aplikacji i jej działanie. Pozwala jednak na efektywniejsze wprowadzanie zmian, które będą polepszać działanie programu oraz dostarczać użytkownikom nowych przydatnych funkcji.
Dodatkowo nowa nazwa – Komunikacja z Klientem – lepiej oddaje cel i działanie aplikacji, której nadrzędną rolą jest wpieranie biur rachunkowych i kancelarii podatkowych w skutecznej komunikacji z firmami oraz dostarczanie im przydatnych funkcji usprawniających codzienną pracę.

Wielofunkcyjna platforma dla księgowości i firm

SaldeoSMART w nowej odsłonie jest wielofunkcyjną platformą, której oferta jest skierowana dla biur rachunkowych i kancelarii podatkowych oraz firm ze szczególnym uwzględnieniem ich wewnętrznych działów księgowych. Połączenie dwóch dotychczasowych marek korzystnie wpłynie na realizację planów rozwojowych SaldeoSMART i pozwoli na dostarczenie użytkownikom jeszcze skuteczniejszego narzędzia do pracy.

ZOSTAW KOMETARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego Biuletynu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BrainSHARE IT sp. z o.o. oraz partnerów handlowych BrainSHARE swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi zgłoszenia

Email marketing powered by FreshMail