Strona główna Aktualności Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie – podsumowanie konferencji
Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie – podsumowanie konferencji
0

Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie – podsumowanie konferencji

91
0

Za nami udział w 2-dniowej konferencji EOIF GigaCon Summit na Stadionie Narodowym w Warszawie. Konferencje poruszała zagadnienia związane z obiegiem informacji oraz obiegiem dokumentów w firmach i umożliwiła spotkanie się z kilkudziesięcioma firmami specjalizującymi się w tej tematyce.

Podsumowanie EOIF

W trakcie 2 dni konferencji na stoisko SaldeoSMART mieliśmy okazję porozmawiać z wieloma firmami, a na prezentacji SaldeoSMART w drugim dniu wydarzenia obecnych było ponad 100 osób. “Dużą zaletą EOIF Summit jest zawężenie tematyki do zagadnień związanych z obiegiem informacji, a co za tym także idzie Uczestnicy, dla których ten temat jest ważny” – podsumowuje udział w konferencji Edyta Wojtas, prelegentka z ramienia SaldeoSMART. “Spotkaliśmy się z wieloma firmami, które poszukują rozwiązań w zakresie optymalizacji obiegu dokumentów. Konferencja Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie GigaCon to doskonałe miejsce, aby poznać wiodące rozwiązania i nawiązać współpracę” – dodaje.

Kluczowe zagadnienia związane z obiegiem dokumentów

Jakie tematy dominowały podczas rozmów? Oprócz wiodących, czyli workflow, obiegu informacji i archiwizacji danych, były to także wiodące ostatnio nowości, czyli zmiany prawne i wprowadzenie Jednolitego Pliku Kontrolnego, co w świetle integracji z programami księgowymi ma szczególnie ważną rolę oraz wpływ na współpracę między systemami w firmie.

Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie to nie tylko prelekcje i część targowa, to przede wszystkim miejsce spotkań i prezentacji nowości w branży.

 

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z wydarzenia EOIF GigaCon Summit.

ZOSTAW KOMETARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego Biuletynu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BrainSHARE IT sp. z o.o. oraz partnerów handlowych BrainSHARE swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi zgłoszenia

Email marketing powered by FreshMail