Strona główna Nowości w programie Przewodnik po programie Aplikacja mobilna SaldeoSMART dla firm
Aplikacja mobilna SaldeoSMART dla firm

Aplikacja mobilna SaldeoSMART dla firm

0
0

Od teraz SaldeoSMART możesz mieć zawsze pod ręką – w swoim telefonie! Dla firm korzystających z SaldeoSMART przygotowaliśmy nowość – aplikację mobilną SaldeoSMART na telefony z systemami Android oraz iOS. Aplikacja mobilna przede wszystkim ułatwi dodawanie dokumentów do elektronicznego archiwum. Dzięki temu pracownicy firm obsługiwanych w SaldeoSMART będą mogli błyskawicznie przekazywać nowe faktury do swoich księgowych.

Dla kogo stworzyliśmy aplikację mobilną SaldeoSMART?

Aplikacja mobilna SaldeoSMART jest przeznaczona dla firm, korzystających z programu SaldeoSMART w ramach współpracy z biurem rachunkowym lub posiadających wybrany Pakiet SaldeoSMART bezpośrednio w swojej firmie oraz dla użytkowników Panelu Księgowego. Jest dostępna dla systemów Android oraz iOS.

Głównym powodem utworzenia aplikacji było ułatwienie dodawania dokumentów i tym samym zachęcenie firm, aby przekazywały w ten sposób dokumenty do swoich księgowych. Dzięki aplikacji mobilnej pracownicy firm, którzy często są w delegacjach lub pracują zdalnie, będą mogli dodawać faktury kosztowe już w momencie ich otrzymania, jeszcze zanim dotrą do biura. To przyspieszy przekazywanie dokumentów do księgowości lub do administracji firmy.

Aplikacja mobilna – dostępne funkcje

Aplikacja mobilna SaldeoSMART zapewnia szybki mobilny dostęp do najważniejszych funkcjonalności programu:

  • wygodne i szybkie dodawanie dokumentów do archiwum dokumentów kosztowych,
  • dostęp do pełnego archiwum faktur sprzedażowych i kosztowych,
  • prosta w obsłudze wyszukiwarka dokumentów,
  • błyskawiczny podgląd wyniku finansowego firmy z bieżącego roku.

Uwaga! Zakres dostępnych funkcjonalności zależy od posiadanego pakietu oraz uprawnień użytkownika w SaldeoSMART. Dbamy o bezpieczeństwo i dostęp do danych. W aplikacji mobilnej Użytkownik ma wyłącznie takie funkcje, jakie są włączone po stronie programu. Jeśli Użytkownik nie posiada dostępu do żadnej z tych funkcji (moduł Dokumenty, Faktury, Rozliczenie księgowe) to nie będzie mógł zalogować się do aplikacji.

W kolejnych wersjach planujemy rozbudowę dostępnych funkcji.

Dodawanie dokumentów przez aplikację mobilną

Przy pomocy aplikacji mobilnej można dodawać pliki w formacie PDF. Są dostępne trzy sposoby dodawania dokumentów:

  • z plików zapisanych w telefonie (+Dodaj plik) – w tym z plików zapisanych także na Dysku Google (dla telefonów z systemem Android) oraz w iCloud (dla telefonów z systemem iOS), wybierając podczas przeglądania odpowiednią lokalizację pliku,
  • bezpośrednio z załącznika PDF w mailu (Kopiuj do SaldeoSMART),
  • przy pomocy aplikacji do robienia skanów (zintegrowane aplikacje to: Genius Scan, Can Scanner, Turbo Scan, Office Lens).

Szczegółowy opis dodawania dokumentów znajduje się w naszej instrukcji.

Zapoznaj się z instrukcją pierwszego uruchomienia aplikacji mobilnej SaldeoSMART – przewodnikiem po korzystaniu z aplikacji

Jak uruchomić aplikację mobilną?

  • Z aplikacji mogą korzystać Użytkownicy SaldeoSMART w wersji online (na serwerach BrainSHARE IT). Aby uruchomić aplikację, należy najpierw pobrać ją ze sklepu Google Play (dla Androida) lub App Store (dla iOS’a).
 Aplikacja mobilna SaldeoSMART - sklep App Store  Aplikacja mobilna SaldeoSMART - sklep Google Play
  • Aplikacja mobilna jest już także dostępna instalacji lokalnych – zgodnie z tokiem aktualizacji (Użytkowników instalacji lokalnych informujemy indywidualnie o dostępnie do tej funkcji).

Użytkownik loguje się za pomocą nazwy Użytkownika, czyli swojego loginu i kodu. Kod jest możliwy do ustawienia w Ustawieniach Konta, ostatnia sekcja na dole strony – Wersja mobilna i powinien składać się z min. 6 cyfr.

Informacje o aplikacji mobilnej SaldeoSMART znajdziesz także na naszej stronie internetowej aplikacji mobilnej

 

Stan na dzień 16.07.2019

ZOSTAW KOMETARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego Biuletynu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BrainSHARE IT sp. z o.o. oraz partnerów handlowych BrainSHARE swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi zgłoszenia

Email marketing powered by FreshMail