Strona główna Nowości w programie Dla Biur Rachunkowych Aktualizacja – sufiksy w numeracji faktur oraz dodawanie wydatków na podstawie dokumentów
Aktualizacja – sufiksy w numeracji faktur oraz dodawanie wydatków na podstawie dokumentów
0

Aktualizacja – sufiksy w numeracji faktur oraz dodawanie wydatków na podstawie dokumentów

0
0

Aktualizacja rozbudowuje przede wszystkim Pakiety Komunikacja z Klientem oraz Panel Pracownika. Użytkownicy SaldeoSMART będą mogli tworzyć wydatki na podstawie załączanych skanów faktur, wystawiać faktury ze spersonalizowaną numeracją za pomocą sufiksów a także efektywniej przeszukiwać archiwum, stosując nowe filtry.

Rozbudowa Pakietu Komunikacja z Klientem

Sufiksy dla faktur wystawianych w SaldeoSMART

Dzięki aktualizacji każdy Użytkownik, który wystawia faktury w SaldeoSMART będzie mógł spersonalizować numerację faktur i rozróżniać w niej, w jakim oddziale faktury były wystawione lub przez kogo. W tym celu stworzono sufiksy, które będą dostępne dla numeracji typu miesięczna, roczna i mieszana. Sufiks, czyli dopisek znajdzie się za nadanym automatycznie przez SaldeoSMART numerem faktury. Można je skonfigurować w opcji Ustawienia faktur/ rachunków w sekcji „Konfiguracja serii numeracji”.

Sufiksy można usuwać, dezaktywować i aktywować. Zostaną uwzględnione w generowanych Excelach, w filtrowaniu i wyszukiwaniu, a także będą dostępne dla faktur cyklicznych.

Przenoszenie VAT w rozliczeniu księgowym

Do tej pory w rozliczeniu księgowym można było wskazać podatek VAT do zwrotu, zapłaty lub do przeniesienia. Rozbudowa formularza umożliwia zaznaczenie, że część podatku jest do zwrotu a część do przeniesienia.

Wyszukiwarka KP/KW

Moduł KASA został poszerzony o wyszukiwarkę dokumentów KP/ KW. Teraz bardzo łatwo można będzie odnaleźć właściwy dokument na podstawie zadanych parametrów.

Odczytywanie Dokumentów

Rozbudowa filtrów na liście Dokumentów:

  • „Dodane przez” – ten filtr zostanie rozbudowany o następujące opcje: obojętne,  przeze mnie, użytkowników Panelu Księgowego, użytkowników Panelu Firmy, email oraz wg listy użytkowników
  • „Filtruj” – dokumenty zawierające załącznik oraz korekty

Panel Pracownika

Dodawanie wydatków na podstawie załączonych dokumentów

Każda firma, która ma dostęp do Archiwum Dokumentów będzie mogła tworzyć wydatki na podstawie skanów załączonych faktur. W kolumnie „Akcje” będzie dostępna funkcja „Utwórz wydatek do zaliczki”. Po wybraniu tej opcji użytkownik przejdzie na formatkę dodawania wydatku, w której zostaną uwzględnione dane pochodzące z faktury. Dla dokumentu, na podstawie którego stworzono wydatek, będzie widoczna opcja „Pokaż wydatek”.

Jeśli wydatek zostanie utworzony na podstawie dokumentu, to na liście wydatków w kolumnie Numer faktury będzie widoczne linkowanie do tego dokumentu, do którego się odwołuje wydatek. Dzięki temu Użytkownicy, z zachowaniem swoich praw dostępu, będą mogli płynni przechodzić pomiędzy listą wydatków a dotyczącymi ich dokumentami w archiwum.

ZOSTAW KOMETARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego Biuletynu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BrainSHARE IT sp. z o.o. oraz partnerów handlowych BrainSHARE swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi zgłoszenia

Email marketing powered by FreshMail