Strona główna Nowości w programie Dla Biur Rachunkowych Aktualizacja SaldeoSMART – optymalizacja działania i rozwój wybranych funkcji
Aktualizacja SaldeoSMART – optymalizacja działania i rozwój wybranych funkcji

Aktualizacja SaldeoSMART – optymalizacja działania i rozwój wybranych funkcji

0
1

Najnowsza aktualizacja SaldeoSMART miała głównie charakter techniczny i była nastawiona na optymalizację działania programu, np. w zakresie wyświetlania listy kategorii. Zostały także dodane nowe funkcje, a na liście banków w zakresie odczytywania wyciągów znalazł się Bank Spółdzielczy w Bydgoszczy.

Prace techniczne, które zostały wykonane mają na celu przyspieszenie działania programu i ładowania się wybranych widoków w panelu Użytkownika. Optymalizacja dotyczy listy dokumentów oraz kategorii, a także wykonywanych tam działań zbiorczych.

W ramach dostosowania do Użytkowników anglojęzycznych została także dodana opcja ustawiania języka angielskiego jako domyślnego już na etapie konfigurowania konta Użytkownika.

Odczytywanie Dokumentów

Odczytywanie wyciągów bankowych

Nowym bankiem, dla którego ta funkcja jest dostępna jest Bank Spółdzielczy w Bydgoszczy.

Dodatkowo na etapie odczytywanie wyciągów w walucie obcej, dla odczytanych transakcji będzie podpowiadany kurs tej waluty z ostatniego dnia roboczego poprzedzającego datę transakcji.

Powiadomienia o dzieleniu i łączeniu dokumentów

W wiadomościach mailowych do klientów z informacją o aktywności po stronie księgowego zostały uwzględnione akcje dzielenia i łączenia dokumentów.

Komunikacja z Klientem

Faktury cykliczne z przedziałem dat

Wystawianie faktur cyklicznych zostało poszerzone o opcję tworzenia szablonu faktury cyklicznej z przedziałem dat dla daty dostawy/ wykonania usługi.

Obieg dokumentów

Raport z ilości dokumentów przydzielonych do Użytkownika

Rozbudowujemy także analitykę i statystyki. Każdy Użytkownik Obiegu Dokumentów, który ma prawo do statystyk, może zobaczyć zestawienie z informacjami, którzy użytkownicy mają obecnie do siebie przypięte dokumenty i jak długo one są już do tej osoby przydzielone. Raport generowany jest z podziałem na miesiące i można go także pobrać do pliku Excel.

Metryczka dokumentu z numerem zwrotnym

Dla Użytkowników tych programów księgowych, które obsługują przekazywanie numeru zwrotnego, została rozbudowana metryczka dokumentów. Teraz jest tam zamieszczany także numer zwrotny z programu księgowego.

Zmiany w integracjach z programami księgowymi

Raks SQL – import planu kont z pobranego z programu jako kategorie w SaldeoSMART

WF-FaKir – księgowanie równoległe

TaxPro – oznaczanie dokumentów w programie księgowym jako zapłacone

Zapoznaj się z nowościami, które zostały wprowadzone w poprzedniej aktualizacji SaldeoSMART

 

Komentarz(1)

  1. W końcu doczekałem się aktualizacji. Koniecznie muszę zobaczyć co takiego się zmieniło w Saldeosmart.

ZOSTAW KOMETARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego Biuletynu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BrainSHARE IT sp. z o.o. oraz partnerów handlowych BrainSHARE swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi zgłoszenia

Email marketing powered by FreshMail