Strona główna Aktualności Aktualizacja – nowa szata graficzna programu SaldeoSMART
Aktualizacja – nowa szata graficzna programu SaldeoSMART
0

Aktualizacja – nowa szata graficzna programu SaldeoSMART

0
0

Nowy rok – nowy wygląd. W pierwszej aktualizacji w tym roku uruchomiliśmy zapowiadaną jeszcze w poprzednim roku nową szatę graficzną programu. Nowoczesna i przejrzysta grafika ma zapewnić wygodę i komfort pracy z SaldeoSMART.

Nowa szata graficzna aplikacji

Kilka miesięcy intensywnych prac i możemy z prawdziwą radością zaprezentować SaldeoSMART w nowej grafice. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nowa odsłona graficzna programu zachowała intuicyjność i łatwość obsługi, a dodatkowo zyskała na przejrzystości oraz ergonomii wykorzystania poszczególnych funkcji programu.

Najważniejsza zmiana dotyczy Menu Głównego, które zostało przeniesione do pionowego lewego paska. Ten pasek wysuwa się po najechaniu na niego kursorem myszki, a w ramach poszczególnych modułów można rozwijać listę dostępnych funkcji. W ten sposób podczas pracy menu nie zabiera przestrzeni na ekranie monitora.

Konfiguracja, Nowości czy Instrukcje pozostały w prawym górnym rogu, podobnie jak opcja Wyloguj.

Czy mogę jeszcze wrócić do starej wersji?

Mamy nadzieję, że nowy wygląd, spójny z dotychczasowymi zmianami w wizerunku marki, przypadnie Państwu do gustu. Mamy jednak świadomość, że zmiana wymaga przyzwyczajenia. W związku z tym do końca marca 2018r. dostępna będzie jeszcze stara wersja graficzna. Można do niej wrócić w Ustawieniach Użytkownika (w Ustawieniach Konta).

Jak tam trafić? Ustawienia Konta dostępne są pod ikoną Konfiguracja (grafika poniżej) w prawym górnym rogu aplikacji.

Należy kliknąć Ustawienia Konta, a następnie w części Ustawienia Użytkownika, w polu Wygląd aplikacji wybrać opcję „Saldeo 1.0”. Przypominamy jednak, że stara wersja grafiki będzie utrzymywana tylko do końca marca tego roku. Po tym terminie SaldeoSMART będzie dostępne wyłącznie w nowej grafice.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z informacjami na temat wcześniejszej aktualizacji SaldeoSMART, która wprowadziła m.in. obsługę indywidualnego numeru konta ZUS

lub

Zobacz zestawienie TOP 10 z wpisami, które były najpopularniejsze na Blogu SaldeoSMART w 2017 roku

 

ZOSTAW KOMETARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego Biuletynu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BrainSHARE IT sp. z o.o. oraz partnerów handlowych BrainSHARE swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi zgłoszenia

Email marketing powered by FreshMail