Strona główna Księgowy 3 powody, dla których warto dać klientowi dostęp do programu do fakturowania
3 powody, dla których warto dać klientowi dostęp do programu do fakturowania
0

3 powody, dla których warto dać klientowi dostęp do programu do fakturowania

429
0

Zadowolony klient biura rachunkowego to taki, z którym współpraca jest przyjemnością. Jak pomóc klientowi i jednocześnie usprawnić dzięki temu własną pracę księgową? Na przykład poprzez udzielenie mu dostępu do programu do fakturowania – choćby takiego, jaki oferuje SaldeoSMART. Jakie płyną z takiego działania korzyści?

  1. Klient ma porządek w dokumentach

Wygodny w użyciu i szybki sposób na wystawianie faktur to dla przedsiębiorcy spore udogodnienie. Umożliwia błyskawiczne wygenerowanie faktury, którą można przesłać elektronicznie do kontrahenta, a sam dokument jest automatycznie importowany przez program księgowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu biuro rachunkowe ma na bieżąco informacje dotyczące przewidywanych wpływów klienta i może sprawniej i szybciej reagować. Nie ma też ryzyka, że klient „zapomniał” o przesłaniu wystawionej faktury w danym okresie rozliczeniowym.

  1. Faktura nie ma błędów

Przedsiębiorcy niekorzystający z programu do wystawiania faktur najczęściej opierają się na Excelu oraz gotowym szablonie faktury. Oczywiście można tak działać, ale… przy każdej zmianie przepisów podatkowych wzór dokumentu trzeba uaktualniać. Samo jego wypełnianie niesie ze sobą ryzyko pomyłki i zajmuje znacznie więcej czasu. A dla biura rachunkowego każda pomyłka to konieczność naniesienia korekty.

  1. Klient jest samodzielny

Dzięki udostępnieniu klientowi programu do fakturowania staje się on znacznie bardziej samodzielny. Nie tylko sam wystawia faktury, ale również ma dostęp do archiwum online, może je sam przeglądać czy tworzyć analizy i zestawienia. Bez konieczności proszenia o pomoc pracownika biura czy działu księgowości i bez czekania. Jest to ważne, bo o ile udzielenie pomocy klientowi nie jest problemem, o tyle żadne biuro rachunkowe nie pracuje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. A z programem do fakturowania online klient może sięgać do archiwum faktur nawet w środku nocy.

ZOSTAW KOMETARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego Biuletynu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BrainSHARE IT sp. z o.o. oraz partnerów handlowych BrainSHARE swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi zgłoszenia

Email marketing powered by FreshMail